Michalovce: Tvorba web stránok a ich optimalizácia

Vďaka nášmu portfóliu online služieb máme zákazníkov vo viacerých mestách Slovenska. Tento článok ale píšeme špeciálne pre potenciálnych klientov z Michaloviec a okolia (Humenné, Sečovce, Sobrance, Veľké Kapušany, Trebišov, Vranov nad Topľou…) Vďaka nášmu sídlu v meste Michalovce sa tvorba web stránok nemusí obmedziť len na online komunikáciu prostredníctvom emailu.

Tvorba web stránok v Michalovciach a okolí

Tvorba skutočne kvalitných web stránok si občas vyžaduje viac ako len výmenu niekoľkých emailov či telefonátov. Zakladám si na budovaní vzťahov. Čím lepšie si s klientom rozumieme, tým viac vieme vyhovieť jeho predstavám a požiadavkám.

Vďaka našej prevádzke v Michalovciach vám radi privítame v našich priestoroch alebo sa osobne stretneme v priestoroch vašej firme. Neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si s nami nezáväzné stretnutie.

Nie len firemné web stránky …

Okrem tvorby web stránok ponúkame našim potenciálnych klientom taktiež tvorbu firemných blogov, magazínov a v neposlednom rade tvorbu e-shopov. Vytvárame weby na mieru a preto pre nás nie je problém vytvoriť web stránku na základe vašich predstáv.

Od dizajnu až po rôzne funkcionality sme vám k dispozícii. Radi vám poradíme a nájdeme riešenie vhodné pre vaše online podnikanie.


Optimalizujeme web stránky pre lepší výkon

Máte už web stránku no nie ste spokojný s jej zastaralým dizajnom? Je vaša web stránka pomalá a konverzie sú na prekliato nízkej úrovni? Web dizajnér s vami nekomunikuje na profesionálnej úrovni, ktorú vyžadujete?

Teraz už nemusíte hľadať agentúru, ktorá sídli na opačnom konci republiky. Sme tu pre vás a sme vo vašom meste. Stretnime sa v Michalovciach. Môžte nás kedykoľvek navštíviť a osobne sa stretnúť.

Ako optimalizujeme web stránky?

Občas nestačí vlastniť web, ktorý bol vytvorený pred 5 rokmi. Technológie, zákony ale ani vaša konkurencia nespí. Web stránky sa zrýchľujú, Google je stále inteligentnejší a konkurenčné firmy sa neustále snažia dostať k zákazníkom bližšie.

Preto je dobré mať agentúru, ktorá sa dokáže o vaše firemné web stránky a e-shopy starať a optimalizovať pre čo najlepšie výsledky.


  • bezpečné web stránky

Zvyšujeme bezpečnosť online projektov. Zabezpečujeme web stránky proti útokom, proti prelomeniu vstupných hesiel alebo zneužitiu osobných údajov.

  • ešte rýchlejšie web stránky

Vyberáme tu správnu šablónu, hosting a moduly tak, aby zbytočne nezaťažovali odozvu a samotné načítavanie web stránky.

  • lepšie pozície vo vyhľadávaní

Optimalizujeme web stránky tak, aby mali čo najlepšie pozície vo vyhľadávaní. Získavame spätné odkazy z kvalitných.

Dohodnite si stretnutie v Michalovciach

Či už máte záujme o tvorbu web stránky, e-shopu alebo chcete svoje web stránky optimalizovať pre čo najlepšie výsledky, neváhajte nás kontaktovať. Radi sa s vami stretneme v Michalovciach alebo široko okolí. Môžme si dohodnúť stretnutie u nás na prevádzke alebo v sídle vašej firmy.

 

Autor:
Lukáš Mikulaško
O mne:
Online podnikateľ, bloger a marketér. Autor knihy "Značka si ty!"
Viac článkov od Lukáš Mikulaško