Do ponuky agentúry ContentPress sme na žiadosť našich klientov zaradili aj aj reklamný textil, ktorý sa teší veľkej obľube. Vďaka širokej ponuke technológii, ktorou disponujeme dokážeme vyhovieť veľkým aj malým firmám. Dokážeme vyrobiť reklamné tričká už jedného kusu! Na druhej strane dokážeme zvládnuť aj veľké množstvo kusov textilu za krátky čas.

Reklamný textil pre firmy

Ponúknite vašim obchodným partnerom, zákazníkom a fanúšikom kvalitné tričká, šiltovky, polokošele a ďalší reklamný textil, ktorý budú radi a s hrdosťou nosiť.

Firemné oblečenie pre zamestnancov

Oblečte svojich obchodných zástupcov, predajcov, čašníkov, šoférov, trénerov a ďalších zamestnancov do kvalitných tričiek, polokošieľ, pracovného oblečenia

Technológie, ktoré používame

Pri aplikovaní brandu na reklamný textil a firemné oblečenie zabezpečujeme niekoľkými technológiami:

  • nažehľovanie Flex a Flock fólie
  • termotransferová tlač
  • sieťotlač
  • vyšívanie

Vďaka širokej ponuke technológii, ktorou disponujeme je možné vyhovieť náročným klientom s dopytom po vysokom počte kusov ale tiež klientom, s malou prevádzkou či malým počtom zamestnancov. Sme totiž schopný vyrábať už od jedného kusu!

Online katalóg textilu

 

reklamný textil

Široká ponuka firemného oblečenia

Vďaka našim dodávateľom disponujeme širokou paletou kvalitného textilu a to od klasických tričiek cez polokošele a košele až po pracovné oblečenie, bezpečnostnú obuv, pracovné rukavice či reflexné vesty.

A to všetko dokážeme obrendovať vašim logom alebo reklamným sloganom.

Či už máte v pláne zabezpečiť pre vašim zamestnancov kvalitné oblečenie, chcete obdarovať vašich obchodných partnerov alebo máte v pláne potešiť vašich klientov, zákazníkov a fanúšikov, sme tu pre vás.

Na základe vašich vašich potrieb vyberieme vhodný textil, pripravíme vizualizáci finálneho produktu, spoločne si určíme termín vyhotovenia a pustíme sa do práce.