Lacná tlač pre firmy

Nárastom popularity online reklamy sa môže zdať, že tlačená reklama ako sú letáky, plagáty, billboardy a podobne upadá.

To však nie je pravda a tlač bude mať na trhu svoje zastúpenie vždy, či už vo forme reklamy alebo oznamu.

Dôvod je jednoduchý. Na internete nie sme stále a žijeme v realite, teda vo fyzickom svete, kde má práve tlačená reklama svoje pevné zastúpenie.

Reklama je všade okolo nás a všetci ju pravidelne registrujeme, aj keď len podvedomo. Čím viac s ňou prichádzame do styku, tým lepšie si ju zapamätáme a to je jej cieľ, upútať pozornosťbudovať povedomie.

Akákoľvek reklama, či už online alebo tlačená (ak je dobre navrhnutá a kvalitne prevedená) vás jednoducho zviditeľní a dokáže priniesť nových zákazníkov.

Aj preto je v dnešnej dobe každé podnikanie bez patričnej reklamy ďaleko za svojim potenciálom a konkurenciou.

Ako raz povedal Henry Ford:

„Keby som mal vo vrecku posledný dolár, minul by som ho na reklamu.“

Potrebujete reklamnú tlač?

reklamná tlač contentpress

Ako funguje tlač reklamných materiálov u nás

 

Pri tlači je najdôležitejšia grafika a dizajn, aby jednoducho zaujala a upútala. Napríklad vyblednutý plagát s nevýrazným textom jednoducho nezaujme.

Dôležité je preto čo najkvalitnejšie grafické spracovanie, aby bol výsledok nie len praktický, ale aj oku lahodiaci. U nás pristupujeme ku klientom individuálne. Netlačíme vopred pripravené šablóny, ale naopak, náš grafik vytvorí vždy nový a originálny dizajn.

Pri tlači u nás je potrebné si zvoliť len to čo potrebujete, formát, množstvo či techniku tlače a o zvyšok sa postaráme my. Samozrejme veľmi radi poradíme s výberom vhodného papiera.

 

Koľko stojí reklamná tlač?

Zákazníkom vypracujeme cenovú ponuku podľa ich potrieb a po schválení zhotovíme grafický návrh podľa požiadaviek. Po súhlase sa pustíme do tlače a služieb s tým spojených.

Následne samotný hotový produkt odovzdáme klientovi alebo ho priamo aplikujeme, ako napríklad billboard.

Tlač vizitiek

Lacná tlač vizitike

Lacná tlač vizitiek na 300 gramovom papieri stojí štandardne 0,04 centov! Pri objednávke 1000 kusov farebných vizitiek zaplatíte 40 eur bez DPH.

V prípade, ak nemáte grafický návrh vizitiek ale máte záujem o lacnú tlač vizitiek, náš grafik je vám k dispozícii. Neváhajte nás kontaktovať a na základe Vašich požiadavok Vám vypracujeme cenovú ponuku na grafický návrh vizitiek.

Tlač letákov

Ponúkame firmám kvalitnú a dostupné tlač letákov

Letáky tlačíme vo formáte A4, A5, A6 ale aj ďalších atypických rozmeroch.

Klienti majú na výber jednostrannú alebo obojstrannú tlač na lesklý alebo matný papier. Zvyčajne pri tlači letákov odporúčame klientom kvalitný 120 gramový Xerox papier.

Tlač prebieha na digitálne tlačiarni Xerox. V prípade väčšieho množstva letákov prebieha tlač na offsetovej tlačiarni. Okrem samotnej tlače letákov ponúkame tiež grafický návrh, tlač letákov na počkanie, laminovanie letákov, bigovanie či perforovanie letákov.

Vyrezávaná grafika do interiéru a exteriéru

Okrem klasického rezania ponúkame aj vyrezávanú grafiku a to prostredníctvom rezacieho plotra. Takto dokážeme vyrobiť samolepiace fólie na autá, okná a sklá do interiéru, rovnako ako do exteriéru. Zabezpečíme grafické spracovanie, samotnú tlač a tiež polep áut či skiel podľa požiadaviek klienta.

Zabezpečíme:

 • Polepy aut
 • Polepy okien a skiel
 • Flock a Flex fólie na tričká
 • Vyrezávané nálepky
 • Vyrezávané štítky

Taktiež ponúkame potlač reklamného textilu a rôznych predmetov už od jedného kusu.

Personalizovaná tlač

Ponúkame našim klientom porsonalizovanú tlač

Dokážeme za nízke ceny tlačiť darčekové poukazy, menovky, sviatočné pozvania, zľavové kupóny, ktoré sú určené pre konkrétnu osobu a teda v nízkom náklade alebo od 1ks.

Tlač vizitiek a letákov ponúkame už od 200 ks! V ponuke máme taktiež tlač plagátov rôznych veľkostí až do formátu A1.

 • Tlač etikiet
 • Tlač vysačiek
 • Tlač vizitiek
 • Tlač letákov
 • Tlač nálepiek
 • Tlač plagátov
 • Tlač poukazov
 • Tlač etikiet
 • Tlač jedálnych lístkov a Menu
 • Tlač pozvánok a sviatočných oznámení

4 výhody tlačenej reklamy

S tlačenou reklamou akéhokoľvek druhu sa stretávame denno-denne

Aj napriek tomu, že sa tento druh reklamy dá len ťažko merať a s cielením je to taktiež podstatne ťažšie ako pri online kampaniach, stále môže mať veľký dosah na množstvo ľudí.

 1. Najväčšie uplatnenie má tlačená reklama v lokálnom oslovovaní zákazníkov. Slúži tak hlavne lokálnym firmám, ako účinný marketingový kanál pre budovanie povedomia. Nejde len o reklamu ale aj formu komunikácie so zákazníkmi alebo navigáciu do predajne.

To funguje napr. prostredníctvom oznamov, billboardov a citylightov, ktoré pútajú pozornosť. Tlač ocenia aj starší ľudia, na ktorých nemá online marketing až tak veľký dosah.

 1. Trvácnosť tlače je ďaleko dlhšia ako online platenej reklamy, samozrejme v závislosti od rozpočtu. Online reklama je efektívna a funguje dovtedy, pokiaľ platíte. Avšak v momente stopnutia propagácie jednoducho končí a ďalej nepokračuje.

Naopak tlač si nevyžaduje dodatočné financovanie. Ide o jednorazový náklad, ktorý trvá pokiaľ slúži jeho životnosť alebo aktuálnosť. Tlačená reklama navyše nepredstavuje len jedno zobrazenie ako v prípade online. Je možné sa k nej opakovane vracať, alebo ju posúvať ďalej, napr. v prípade letákov, vizitiek a podobne.

 1. Fyzická prítomnosť tlače budí štatisticky väčšiu dôveryhodnosť. Taký leták si ľudia pozrú pravdepodobne skôr, ako reklamný mail, ktorý je často označený ako spam. Dôvody sú jednoduché. Vo fyzickej schránke ľudia nájdu menej letákov, ako v prípade internetových mailov. Navyše je leták alebo brožúru možné držať fyzicky v ruke, čím to vnímame hodnotnejšie ako banner alebo email.

Človek reaguje lepšie ak zapája viac zmyslov a lepšie tak funguje aj pamäť, s čím súvisí ďalšia výhoda tlače.

 1. Tlačené produkty sú zapamätateľnejšie ako online bannery. Podľa prieskumu stačí vidieť tlačenú reklamu 5x, aby sa vryla do pamäti. To je hlavná výhoda billboardov a citylightov, ktoré sú umiestňované na frekventovaných úsekoch, kde ich vidí veľké množstvo ľudí. Tým, že sa tlačená reklama nedá tzv. vypnúť alebo preskočiť (ak nerátame vandalizmus), je neustále vnímaná, aj keď len podvedomo.

Tlač etikiet

 

Výrobcom a producentom ponúkame tlač etikiet na mieru. Či ste veľký producent alebo začínate s výrobou v malom množstve, dokážeme vyhovieť vašim požiadavkám.

Od grafických návrhov až po samotnú tlač a dodanie etikiet na prevádzku.

 

Tlač etikiet rôzneho formátu

Kruhové etikety, obdlžníkové etikety, elipsovité etikety alebo štvorcové etikety. Etikety pre potravinársky priemysel a podobne.

Etikety vieme dodávať v hárku alebo na kotúči. Stačí si vybrať. Máme v ponuke niekoľko šírok a dĺžok etikiet v kotúči alebo 100 druhov hárkových etikiet!

Potlač kartónových krabíc

 

Z nášho online obchodu si môžete objednať obalový materiál v rámci ktorého ponúkame aj viacero rozmerov kartónových krabíc. Krabice sú vyrobené z päťvrstvovej lepenky. Teraz máte možnosť využiť našu doplnkovú službu a nechať si tieto kartónové krabice potlačiť vlastnou grafikou.

Zvyčajne si klienti nechávajú potlačiť krabice vlastným firemným logom alebo reklamným sloganom aby sa odlíšili od konkurencie a zvýšili pridanú hodnotu obalového materiálu.

Aj obalový materiál už môže slúžiť ako reklamný predmet!

 

Vlastná grafika na krabici

Ak nám pošlete vlastné logo, náš grafik vám pripraví vizualizáciu obalového materiálu. Pošleme vám cenovú ponuku na krabice s potlačou ako aj termín realizácie. Ponúkame až 3 farebnú potlač krabíc! Potlač kartónových krabíc realizujeme technológiou sieťotlač.