webwordpress šablóny

Ak hľadáte najlepšie WordPress šablóny pre svoju web stránku, ste na správnom mieste. Tento zoznam najpopulárnejších platených WordPress šablón vám určite pomôže nájsť takú, ktorá bude pre vašu web stránku prínosom.

Vybrali sme také WordPress šablóny, ktoré budú rýchle a nebudú zaťažovať alebo zbytočne spomaľovať redakčný systém WordPress. Majú zaujímavý a moderný dizajn a zároveň ponúkajú zaujímavé a potrebné funkcie a rozšírenia

 

Prémiové WordPress šablóny pre váš online biznis

V tejto zbierke nájdete prémiové WordPress šablóny, ktoré sú nabité ukážkami pre každý typ projektu a podnikania. Nájdete tu aj šablóny, ktoré obsahujú nástroje na tvorbu stránok, ktoré sú vytvorené na mieru. Taktiež tu nájdete aj nástroje tretích strán, ktoré sa ľahko používajú pri vytváraní vlastných návrhov pre redakčný systém WordPress.

Medzi najpopulárnejšie prémiové témy patrí aj široká škála funkcií, ktoré budú aktualizovať vaše WordPress stránky zo štandardného blogu na výkonnú platformu pre publikovanie. Ak chcete vytvoriť plne funkčný internetový obchod, jedna téma v tomto zozname má dobré možnosti e-shopu.

Témy WordPressu, ktoré sa dostali do tohto zoznamu, ponúkajú kvalitné návrhy, pôsobivé výbery ukážok a prednastavených layoutov a šablón. Ponúkajú taktiež množstvo nastavení a možností prispôsobenia a skutočne užitočné funkcie, ktoré umožnia efektívnejšie využívať vaše web stránky.

Už z viacerých dôvodov sú toto najobľubenejšie platené WordPress šablóny. Akúkoľvek tému si vyberiete, budete na skvelej ceste k vytvoreniu skvelej web stránky.

 

Prečo zvoliť platenú WordPress šablónu?

Áno, mohli sme vám pripraviť zoznam Free šablón resp. tém, ktoré sú zdarma. A ušetrili by ste niekoľko desiatok eur. Ak to ale myslíte s online projektom, start-upom alebo vašim podnikaním skutočne vážne, mali by ste si dať záležať na výbere šablóny. Možno si ani neviete predstaviť ten obrovský rozdiel medzi platenou šablónou a šablónou, ktorá je zdarma.

 

Výhody platenej šablóny WordPress šablóny:

  • Technická podpora od vývojárov
  • Aktualizácia šablóny
  • Cenová dostupnosť 
  • Rozšírené funkcie
  • Široké možnosti úpravy vzhľadu
  • Profesionálny vzhľad

 

1. Prémiová šablóna Divi pre vašu novú web stránku

Divi od spoločnosti Elegant Themes je zlatý stred medzi témami pre WordPress. Obsahuje 87 tematických balíkov a je to nástroj, ktorý vám môže pomôcť vytvoriť takmer akýkoľvek typ web stránky na systéme WordPress.

Jedným z najlepších vlastností tejto populárnej premium WordPress témy je integrovaný Divi Builder. Tento drag-and-drop nástroj umožňuje ľahko vytvárať a navrhovať vlastné rozloženie pre stránky vašej web stránky postavenej na systéme WordPress, vrátane domovskej stránky.

Prostredníctvom používateľského rozhrania programu Divi Builder môžete vytvoriť vlastné rozloženia stránok, ktoré sa skladajú z viacerých riadkov a stĺpcov. Vaše rozloženie potom môže byť naplnené radom zaujímavých modulov.

Moduly Divi Builder, ktoré môžu byť vložené do vašich vlastných rozložení, zahŕňajú základné možnosti, ako napríklad rozsah rozloženia textu a obrázkov, tlačidlá a galérie. Moduly Divi Builder však môžu na vaše webové stránky pridať aj ďalšie rozšírené funkcie, ktoré by ste inak museli nainštalovať ďalšími pluginmi. To zahŕňa prezentácie, cenové tabuľky, posudky, e-mailové formuláre, animované pulty a mnoho ďalších.

Tieto šablóny pokrývajú širokú škálu scenárov, vrátane viacerých rozložení domovskej stránky, plus všetky dôležité stránky, ktoré bude potrebovať každá dobrá webová stránka. Divi tiež zahŕňa plnú podporu elektronického obchodovania, vďaka čomu je skvelou voľbou pre online obchody.

 

To však nie je všetko, čo šablóna Divi ponúka

Nedávna aktualizácia zaznamenala rozdelenie testovacieho nástroja do témy. Divi Leads vám umožňuje vykonávať rozdelené testovanie na optimalizáciu rôznych prvkov vašej webovej stránky, čo pomáha zabezpečiť, aby vaše stránky prinášali najlepšie možné výsledky.

Divi sa stáva stále prenosnejším, čo z neho robí skvelú voľbu pre web dizajnérov, ktorí chcú byť schopní rýchlo exportovať a importovať svoje nastavenia do projektu.

Divi je k dispozícii už niekoľko rokov a od jeho vydania je pravidelne aktualizovaný a vylepšovaný. Šablóna Divi sa neustále zlepšuje novými funkciami a vylepšeniami.

Tieto funkcie a skvelá cena pomohla tomu, aby bola táto téma veľmi obľúbená. Preto je to jedna z najlepších WordPress tém, ktoré si môžete kúpiť a postaviť na nej svoju firemnú web stránku.

 

 

2. WordPress Šablóna Newspaper pre váš spravodajský web alebo firemný blog

Newspaper je jedna z najpredávanejších šablón pre WordPress. Nezáleží na tom, aký obsah budete publikovať na svojej web stránke. Od serióznych článkov a správ až po recepty, módu, kultúru alebo recenzie.

S toľkými možnosťami je veľká šanca, že váš online magazín alebo firemný blog budú mať vzhľad, ktorý sa dokonale hodí pre typ obsahu, ktorý publikujete. Po výbere ukážky z dostupných možností môžete potom pomocou podrobných nastavení prispôsobenia prispôsobiť dizajn tak, aby zodpovedal vašej vízii.

Funkcia Tagdiv je špeciálne vytvorená pre spravodajstvo, magazín a publikovanie firemných blogov a prichádza s viac ako 100 prvkami, aby každý článok mal správny vzhľad. Táto jedna z najpredávanejšia WordPress šablón má tiež rôzne preddefinované návrhy vzhľadu pre príspevky, stránky a podstránky. Všetky sú zhromaždené v tagu DIV Cloud Library.

Vďaka vlastným widgetom, ako je počasie, kurzy mien, obľúbené príspevky alebo sociálne médiá, môžete svojim návštevníkom poskytnúť užitočné informácie a zároveň im uľahčiť hľadanie vášho obsahu.

Ak chcete speňažiť vaše web stránky, téma Newspaper obsahuje nástroj na správu reklám a množstvo miest na zobrazovanie reklám.

Môžte tiež pracovať s rozložením stránky s plnou šírkou, viacerými hlavičkami a návrhmi horných panelov, nehovoriac o množstve možností pri vzhľade príspevkov, aby sa váš obsah stal pútavejším.

WordPress šablóna Newspaper má množstvo funkcií, ktoré vám pomôže vybudovať profesionálny blog, magazín alebo spravodajský web.

 

 

3. Uncode je jednou z najpopulárnejších WordPress šablón súčasnosti

Uncode šablóna si vypracovala svoju cestu na vrchol už od svojho prvého vydania. Stala sa jednou z najpopulárnejších WordPress šablón súčasnosti.

Šablóna Uncode je nabitý stále sa rozširujúcim zoznamom funkcií.

Bola vydaná v roku 2015 a dodnes je na popredných miestach v predaji na trhu ThemeForest.

Teraz vo verzii 1.8, Uncode dáva používateľom obrovské možnosti jedinečných konceptov alebo demá web stránok pre vaše projekty.

Rovnako ako mnoho iných najpredávanejších WordPress šablón v tomto zozname, Uncode umožňuje veľmi ľahko importovať výber dema na dashboard vašej webové stránky.

Aby sme vám pomohli pridať vašu vlastnú osobnosť do ukážok Uncode, táto téma obsahuje stále populárny plugin WPBakery Page Builder – predtým známy ako Visual Composer – ktorý vám dáva možnosť prispôsobiť obsah pomocou editora drag-and-drop.

Medzi ďalšie prémiové nástroje v balíku Uncode patria výkonné pluginy pre tvorcov Slider Revolution a LayerSlider, ktoré vám poskytnú všetko potrebné na pridanie nápaditých prezentácií na vaše web stránky.

Uncode tiež funguje skvelo s doplnkami tretích strán, aby sa zabezpečila maximálna kompatibilita so všetkými nástrojmi, ktoré chcete pridať na svoje stránky.

Funkcia integrácie sociálnych médií vám tiež príde vhod.

 

 

4. Avada je jednou z najpopulárnejších WordPress šablón všetkých čias

 

Avada je číslo jedna, bestseller WordPress tém všetkých čias – aspoň na rušnom trhovisku ThemeForest. Je teda zaslúžene v kolekcii tejto zbierky z najpopulárnejších prémiových WordPress tém.

Avada je plná nastavení a možností, čo z nej robí skvelú voľbu pre tých, ktorí majú silnú víziu pre svoj projekt a chcú ho aplikovať na svoje webové WordPress stránky. Okrem podrobného ovládacieho panelu s témami vám Avada ponúka rastúcu knižnicu už pre-postavených ukážok.

Demoverzie webových stránok spoločnosti Avada pokrývajú celý rad kategórií vrátane fotografií, agentúr, posilňovne, obchodu, kostola, kaviarne, módy, cestovania, elektronického obchodu a mnohých ďalších typov webových stránok. Všetky demá a ich stránky je možné prispôsobiť pomocou integrovaného nástroja Fusion Builder.

Tento nástroj na tvorbu stránok na mieru vám uľahčuje vytváranie vlastných rozložení stránok a potom do nich vkladá širokú škálu prvkov.

Niektoré z prvkov, ktoré môžete pridať do svojich príspevkov a stránok s Avadou, zahŕňajú výstražné správy, tlačidlá, flip boxy, sekcie plnej šírky, cenové tabuľky, posuvníky, posudky a mnoho ďalšieho. Avada vám tiež ponúka päť rozložení hlavičky, z ktorých si môžete vybrať, čo vám zabezpečí správny vzhľad a dojem z vašej webovej stránky.

 

 

5. WordPress šablóna Flatsome pre váš e-shop

Flatsome je šablóna číslo 1. pre e-shopy, ktorá kombinuje najlepšie trendy v dizajne online obchodu, aby vám pomohla vybudovať atraktívny a efektívny e-shop.

Šablóna Flatsome pre WordPress bola vytvorená tímom UX Themes, výbavou, ktorá sa špecializuje na vytváranie šablón pre e-shopy s technológiou WooCommerce. To znamená, že ak si vyberiete Flatsome pre svoj internetový obchod, získate prístup k mnohoročným skúsenostiam, ktoré má spoločnsoť UX Themes.

 

WordPress šablóna Flatsome obsahuje drag-and-drop builder

Aby ste sa ubezpečili, že vaši mobilní návštevníci budú môcť nakupovať rovnako jednoducho ako vaši zákazníci nakupujúci na desktope, téma Flatsome a teda aj vaše webové stránky sú plne responzívne.

Užívatelia smartfónov a tabletov môžu prejsť cez “swipe & touch“, dotknúť sa vášho obchodu, pridať položky do svojho nákupného košíka a jednoducho odísť k pokladni. To všetko len pomocou svojich mobilných zariadení.

Flatsome je veľmi populárna téma pre online obchody postavené na redakčnom systéme WordPress, ktorá obsahuje všetky funkcie, ktoré dnes nájdete v najlepších e-shopoch.